ZALOGUJ SI?
 • Aleksandra


  `Żadna Godzina życia nie została zmarnowana gdy się ją spędziło w siodle.` :)

  Miła, fachowa, bezpieczna jazda w terenie. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.
  Instruktor: Sumienny, zabawny i dokładny, a wiedza przez niego przekazana jest gotowa do użycia w praktyce.
  Pozdrawiam i polecam :)

 • Artur


  Uwielbiasz konie ale jeździsz cały czas w kółko i wykonujesz za każdym razem te same ćwiczenia? Koniec z monotonną jazdą!

  Przyjedź do Marcina. Nauczysz się tutaj zdecydowanie więcej niż gdziekolwiek indziej i nie będziesz się nudził.

  Sam tu jeżdżę i polecam. :)

 • Paula


  Stajnia Palowice to najlepsza stajnia na świecie. Miła atmosfera, wspaniali ludzie, oraz oczywiście najukochańsze konie na świecie. Wszystkie trzy są bardzo mądre i piękne: Grot ma swój charakter, ale bardzo dużo potrafi i nauczy tego przede wszystkim początkujących, Bogna to najspokojniejszy koń w stajni, ale jeżeli się chce potrafi być szybka jak wiatr, Brylant to jak dla mnie najwspanialszy koń na świecie jest spokojny, lubi skakać no i oczywiście jazdę w terenie kocham go nad życie! Oczywiście każdy kto przyjedzie znajdzie tu coś dla siebie i kogoś tzn. konia :) Instruktor pan Marcin jest miły i wszystkiego nauczy. Wszystkim gorąco polecam Stajnie Palowiece!

 • Weronika


  Jeździłam już w wielu stajniach , ale w Palowicach jest mi najlepiej . Jest tu Grot profesor który nauczy jeździć każdego chociaż miewa czasami chumorki . Jest także Bogna ,która z pozoru jest łagodna jak baranek ale potrafi być szybka jak wiatr.I wreszcie Brylant mój ukochany koń jest wspaniałym skoczkiem , idealnym koniem do wyścigów i kocham go nad życie . Już nigdy nie zmienię stajni ponieważ w tej jest najlepiej. Polecam wszystkim te wspaniałe konie tak jak wspaniałą Stajnie i właściciela.

 • EMILKA


  Stajnia Palowic to najlepsza stajnia na świecie,
  każdy koń czegoś nauczy. Mój koń to Grot.
  jak kochasz konie, to przyjedź właśnie tu. Na pewno nie pożałujesz.

 • Monika


  To jest najlepsza stajnia na świecie nigdzie lepszej nie znajdziecie , najlepsze konie....
  Stajnia Palowice jest świetną stajnią dla każdego miłośnika koni ! Są tu dobrze ujeżdżone , inteligentne konie. Atmosfera jaka tu panuje jest nie powtarzalna . Uważam że każdy jeździec powinien tu przyjechać . Na pewno już po pierwszej wizycie w stajni będziesz chciał tu wracać . Pan Marcin nauczy cię wszystkiego co dotyczy koni . Jest cierpliwy a jego lekcje są skuteczne ( zawsze się czegoś nauczysz ) Polecam tę stajnię !

 • Hania Gocyk


  Bardzo lubię jeździć w tej stajni ponieważ panuje
  tutaj przyjazna atmosfera.
  Jeżdżę na Grocie.
  Grot jest najwspanialszym koniem pod słońcem,a pan Marcin to najlepszy instruktor.
  Przeżywam tu wspaniałe chwile mojego życia.

 • Weronika


  Mój koń to grot. Jeżdżę na nim od pierwszego dnia. Choć czasem sie nie posłucha to i tak go kocham. Na koniec zajęć najchętniej wcina jabłko i marchewkę. Teraz pilnie ćwiczę aby być gotową do skoków.
  Tego wszystkiego uczy mnie Pan Marcin, który jest fajny, cierpliwy i go lubię.
  Pozdrawiam :)

 • Agata


  Jeździłam w bardzo wielu stadninach, ale w tej jest najlepiej! Tutaj ma się prawdziwy kontakt z koniem. Od początku jazd tutaj jeżdżę na Grocie i bardzo to lubię. Teraz niestety nie jeździłam z powodów zdrowotnych, ale zamierzam wrócić i oczywiście uczyć się u pana Marcina :)

 • Kasia


  Jeśli ktoś zapytałby co napędza mnie do życia i napawa pozytywną energią, bez wahania odpowiedziałabym, że jest to wiatr we włosach, odgłos kopyt uderzanych o ziemię i adrenalina rozpływająca się po ciele, kiedy mknę konno leśnymi dróżkami, łąką, czy brzegiem palowickich stawów.

  Tak więc: \'Galopem moje serce opętane\' !!

  Każdemu kto szuka zaufanej stajni i niezapomnianych wrażeń polecam Grota, Brylanta, Bognę no i oczywiście nauczyciela Marcina:)

  Pozdrowienia dla wszystkich Koniarzy!

 • karolinakowalska


  stajnia w palowicach jest najlepsza jaką można spotkać na całym świecie kocham konie i mieszkam w palowicach nie ma innej stajni niż ta ona jest najlepsza konie są thebest tak samo jak aga i właściciele:)

 • Paulina


  Nigdzie nie znajdziecie lepszej stajni od tej.Wszystkie trzy konie są tam szczęśliwe , każdy dużo potrafi, i nauczy czegoś innego.Grot to według mnie najwspanialszy koń na świecie ,Brylant bardzo wiele potrafi a Bogna .. A Bogna to najszybszy koń jakiego znam.Wszystkie są wspaniałe i wyjątkowe.Każdy ma inny , bo swój charakter.Każdemu polecam tą trójcę i stajnie Palowice.:) Wszystkiego się tu szybko i bezpiecznie nauczycie. :)

 • Julia


  Każdy koń tutaj ma swój własny charakterek: Grot wiele nauczy każde początkujące, jest to typowy koń profesor. Potrafi jednak również zaszaleć, gdy się tego chce. Brylant to świetny koń który uwielbia skakać, jest bardzo szybki i uwielbia rywalizacje. Bogna natomiast jest moim najkochaszym koniem! Bardzo łagodna, cieprliwa, dobrze radzi sobie zarówno na czworoboku jak i na parkurze, jest szybka jak wiatr. Wszystkim polecam te właśnie koni no i oczywiscie tę stajnie:)

 • Julka


  Choć stajni jest wiele i w wielu już jeździłam to zdecydowanie najlepsze są w Palowicach♥♥
  Najlepsze konie i najlepsi nauczyciele!
  Galeo(mój koń stajnia palowice1) to koń który jest miły ale w terenie i na maneżu daje czadu!!!
  Stajnie Palowickie od pana Marcina i pana Benka są najlepsze:)
  Polecam:Julia Neumann♥

Stajnia-palowice.pl